Hepsi Hayranlarının Buluşma Noktası!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepsi Hayranlarının Buluşma Noktası!!

ÜYE OL,HEPSİYE DOY

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

güncel bomba haberler

2 posters
YazarMesaj
yoshy.manyaqı.tuğçe
sfy üyec!x
sfy üyec!x
yoshy.manyaqı.tuğçe

güncel bomba haberler Empty
MesajKonu: güncel bomba haberler   güncel bomba haberler EmptyC.tesi Nis. 05, 2008 5:43 am

arkadaşlar http://www.heps1.net/forum/showthread.ph...#pid144884 buradaki yorumumda yazdıgım gibi araştyırdım wede 3 bomba haberle bir den geliyorum

bomba haber1
Grup Hepsi Sigara İçiyor Diyen Kız Hepsiyi Çıldırttı !!!;
12 yaşında bir kız grup hepsi ye ''bu grup hepsi üyeleri sigara içio.ayrıca içtikten sora da parfüm sıkmayı unutuyo. iirenç kokuyo. sevmiyorum zaten onlarıı'' dedi. Grup Hepsi bu laflara çok sinirlendi ve şöyle bir gönderme yaptı:
- sigara içmiyoruz. ayrıca bizi sevmiyorsan da bize hakaret etmek
çözüm değildir! 4YÜZ FANI olabilirsin... fakat artık bizim fanlarımızı rahatsız etmeye,bize ve onlara hakaret etmeye hakkın yok! bir sorun konuşularak çözülür ve bu böyle devam eder! artık sizinle konuşulmuyor! diyen GRUP HEPSİ üyeleri kıza çok kızdıklarını bir daha böyle haber duymak istemediklerini söylediler. aynı zamanda bir röpörtajda :
RÖPÖRTAJCI: Size gelen 4yüz fanlarından hakaretler var. ne diyorsunuz bu duruma?
EREN: Ben artık böyle şeyleri takmıyorum,umarsamıyorum. Bizi seven sever,sevmeyen ise bizimle uğraşmasın lütfen..
CEMRE: Evet gerçekten bende çok sıkıldım. Lütfen bize hakaret etmeyi bırakın 4YÜZ FANLARI!
YASEMİN: Ben yorum yapmak istemiyorum! ama bizi rahatsız ediyorlar...
GÜLÇİN: LÜTFEN BİZE HAKARET ETMEYİNİZ!!
kaynak :sabah gazetesi
ALINTIDIR!

bomba 2 grup hepsi hepsi1 dizisinden başka farklı dizilerde ikincilkarekteer olarak rol alıcaklarmış
kaynak:akşam gazetesi

bomba 3
yeni klibimizde aşk sakızından daha farklı çok degişik bir mekan kullanıcaklarını belirttiler mekanın türkiyenin farklı yerleri olabiliiceginide söledirler kaynak :GO GİRL dergisi
akradaşlar burada size bomba haberler yazıcam gündem de olmayan haberleri yorum gibi yazı cam
alıntı
Erenci_Admin_İpek
€n sfy £r£n-ji admin
€n sfy £r£n-ji admin
Erenci_Admin_İpek

MesajKonu: Geri: güncel bomba haberler   güncel bomba haberler EmptyC.tesi Nis. 05, 2008 5:43 am

saol bebikom=?)
yoshy.manyaqı.tuğçe
sfy üyec!x
sfy üyec!x
yoshy.manyaqı.tuğçe

MesajKonu: Geri: güncel bomba haberler   güncel bomba haberler EmptyC.tesi Nis. 05, 2008 1:35 pm

öd. bidanem Very Happy

güncel bomba haberler
1 sayfadaki 1 sayfası