Hepsi Hayranlarının Buluşma Noktası!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepsi Hayranlarının Buluşma Noktası!!

ÜYE OL,HEPSİYE DOY

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çekim Yasası ve Yoshy:)

2 posters
YazarMesaj
yoshy.manyaqı.tuğçe
sfy üyec!x
sfy üyec!x
yoshy.manyaqı.tuğçe

Çekim Yasası ve Yoshy:) Empty
MesajKonu: Çekim Yasası ve Yoshy:)   Çekim Yasası ve Yoshy:) EmptyC.tesi Nis. 05, 2008 6:56 am

Arkadaslar cekım yasası dedıgımız yasa neye odaklanırsan onun gerceklesmesı gıbı bırsey ama bu okadar cok ıstekle yapılmalıkı ıcınızdekı enerjı canlansınn ve o ıstegı harekete gecırsınSımdııı dusunun bakalım sız yasemın ıcın bu yasayla ne ısterdınız???? Very Happy Yanı odaklanıcaksınız ve yasemının hayatında olması gereken yada olsa ıyı olurdu dedıgınız ıylık guzellık ne varsa ıstıyceksınız... Very Happy Kımbılır belkıde cekım yasasıyla yasemın ıcın cok ıyı seyler yapabılırsınız??? Very Happy Hatta dızının bı bolumndede gosterdı cekım yasasını ve kızlar kavga ederkende gostermıstı cemre ınanmıodu fılan Hadı bakalım ıyı dusunun ve cok ısteyınYorumları beklıyorum... Very Happy
Erenci_Admin_İpek
€n sfy £r£n-ji admin
€n sfy £r£n-ji admin
Erenci_Admin_İpek

MesajKonu: Geri: Çekim Yasası ve Yoshy:)   Çekim Yasası ve Yoshy:) EmptyC.tesi Nis. 05, 2008 10:44 am

inş. yaseminim her zmaan istediği şeye kavuşucak diyee odaklanıyorum hep
yoshy.manyaqı.tuğçe
sfy üyec!x
sfy üyec!x
yoshy.manyaqı.tuğçe

MesajKonu: Geri: Çekim Yasası ve Yoshy:)   Çekim Yasası ve Yoshy:) EmptyPaz Nis. 06, 2008 11:37 am

ay ben bi gün mutlaka yasemini görmeyte odaklanıorum gerçi baya gördüm ama olsun bi daha göriyim:D

Çekim Yasası ve Yoshy:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yoshy hepsi 1 de?
» yoshy e mektup
» yoshy mizin sesi?