Hepsi Hayranlarının Buluşma Noktası!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepsi Hayranlarının Buluşma Noktası!!

ÜYE OL,HEPSİYE DOY

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

işte yasemin (farklı bi bakın)

3 posters
YazarMesaj
yoshy.manyaqı.tuğçe
sfy üyec!x
sfy üyec!x
yoshy.manyaqı.tuğçe

işte yasemin (farklı bi bakın) Empty
MesajKonu: işte yasemin (farklı bi bakın)   işte yasemin (farklı bi bakın) EmptyC.tesi Nis. 05, 2008 7:05 am

YASEMİN: herşeyden önce birisiyle tanıltığında önce gözlerine sonra ayakkabısına bakarım .erkekler kadınlara göre daha geç olgunlaşıyor.çoğu şeyi görmüş ve doymuş bir erkekle beraber olursanız ona güvenirseniz ve sığınacak bir liman olarak görebilirsiniz

AŞK HAYATINA GİRİNCE NELER DEĞİŞTİ:

erkekler kadınlara göre daha geç olgunlaşıyor.çoğu şeyi görmüş ve doymuş bir erkekle beraber olursanız ona güvenirseniz ve sığınacak bir liman olarak görebilirsiniz

EN SON NE ZAMAN AŞIK OLDUN?NASIL OLDU?
16 ay önce ilk görüşte aşk diye bir şey olmadı.hatta ondan nefret etmiştim.yumurtayı hiç sevmediğim halde yumurta ile ilgili espiri yapmıştı bana.onu tanıdıkça dış görünüşün değil iç güzelliğin önemli olduğunu anladım.eskiden bir erkeğin çok yakışıklı olması benim için önemliydi.şimdi sadece insan olsun yeter diyorum.tecrübelerimden çok şey öğrendim.

NELER ÖĞRENDİN?
herşeye tamam demek yerine sen de kendi kurallarını koyacaksın.mutlaka ortak bir yol bulunması gerek.empati kurarak iyi bir ilişki kurabilirsiniz.herşeyi ben yapabilirim dediğiniz zaman karşı taraf bunun rahatlığına çok çabuk alışabiliyor.

ayrıca bundan yaklaşık bir yıl önce yasemin,mert adında bir çocukla çıkıyordu hatta bir ara resimleri bile bulunmuştu
Erenci_Admin_İpek
€n sfy £r£n-ji admin
€n sfy £r£n-ji admin
Erenci_Admin_İpek

MesajKonu: Geri: işte yasemin (farklı bi bakın)   işte yasemin (farklı bi bakın) EmptyC.tesi Nis. 05, 2008 10:48 am

sağol cnm yhaww ellerine sağlık bebiqom
eren_koliqq
ilerleyen üyec!x
ilerleyen üyec!x
eren_koliqq

MesajKonu: Geri: işte yasemin (farklı bi bakın)   işte yasemin (farklı bi bakın) EmptyC.tesi Nis. 05, 2008 11:57 am

saol cnm ellerin dert görmesinn
http://www.hepsisevenlerfan.7forum.net
yoshy.manyaqı.tuğçe
sfy üyec!x
sfy üyec!x
yoshy.manyaqı.tuğçe

MesajKonu: Geri: işte yasemin (farklı bi bakın)   işte yasemin (farklı bi bakın) EmptyPaz Nis. 06, 2008 11:32 am

öd. bebikolarım bnm Very Happy

işte yasemin (farklı bi bakın)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yasemin Karsinizda,,,,,,,,
» Yasemin Biyografi
» yasemin ve korkut